ZEMİNTAŞ HABERLER

 • İDDİALI DERİN KAZILARA DEVAM EDİYORUZ… 01.01.2012

  2012 Yılında tamamlanmış olan İstanbul Şişli’deki projemiz 47,50m derinlikte idi. Büyük bir başarı ile açtığımız bu temel çukurunda Şişli Gayrimenkul tarafından yapılan RadissonBlu Otel inşaası devam ediyor.

 • HEYELAN PROJESİ… 02.01.2012

  Bursa Keles Devlet Karayolu’nda meydana gelen heyelan hareketlerini önlemek için imal ettiğimiz Ø165 cm çaplı fore kazıklar 35m derinlikte.

 • METRO PROJELERİ… 03.01.2012

  Tandoğan Keçiören arasında Gülermak-Kolin Ortaklığı tarafından yapılmakta olan Ankara Metro Projesi Aç-Kapa derin kazılarında hızlı ve güvenli işlere imza attık.

 • MAKİNELER… 04.01.2012

  Gelişen teknoloji ile birlikte yenilen fore kazık ve ankraj makinelerinin yeni modellerini, filomuza katarak büyüme ve yenilenme operasyonlarımıza devam ediyoruz.

ŞİRKET PROFİLİ

zemintaş-hakkında Zemintaş İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Zemin ve temel mühendisliği konusunda faaliyet gösteren sektörün uzman firmalarından biridir.

Zemintaş, mühendislik kuralları içinde, akılcı projeler üreterek; bunları en üst düzey hizmet anlayışı içinde ve teknik normlara bağlı kalarak uygulamayı, temel ilke olarak benimsemiştir. Bu çerçevede, kurulduğu 2000 yılından bugüne birçok otoyol, köprü, havalimanı, fabrika, iş merkezi ve konut gibi inşa edilen sayısız yapının temel mühendisliği projesinde, zemin etüdü, zemin ıslahı, kazıklı temeller ve derin kazı destekleme konularında projeci ve uygulamacı olarak görev almıştır

Zemintaş gücünü, edindiği bilgi birikimi ve sahip olduğu en son teknoloji makine parkının yanı sıra, bugüne kadar başladığı her işi kusursuz bir şekilde başarıyla tamamlamasından almaktadır. Sahip olduğu özgüven ve yapmış olduğu yatırımlar sayesinde geleceğe doğru, emin adımlarla ilerleyen firmamız, uluslararası platformda da “söz sahibi” olmayı kendine hedef olarak seçmiştir.

DEVAM EDEN PROJELER

SİNPAŞ GYO - ANKARA

SİNPAŞ GYO - ANKARA

LCW GENEL MERKEZ

LCW GENEL MERKEZ BİNASI

FERYAPI PARİMA

FER YAPI PARIMA